World of Beauty & Spa 2016 podzim aneb kde najdeme opět svět krásy a harmonie?!

30.08.2016 12:36

PVA EXPO PRAHA/Praha 9 - Letňany

9. – 10. 9 . 2016

 

V poprázdninovém týdnu 9. a 10. září 2016 se otevřou brány areálu PVA EXPO Praha již po dvaadvacáté, a to u příležitosti konání  podzimního kosmetického veletrhu World of Beauty & Spa 2016. Veletrh  již jistě můžeme považovat za neopominutelné nenavštívit jej.  Inovativní rozvoj v kosmetice totiž probíhá stále po celém světě, i když právě prožíváme dobu nepříliš klidnou, a tak se v PVA EXPO Praha zklidníme, pokoukáme, něco si pro radost i užitek zakoupíme, a to stojí za to, ne?!     

 

Očekáváme vás všechny -  20 000 návštěvníků –  a  nabízíme vám  novinky i tradiční výrobky téměř 350 vystavovatelů, kteří  zastupují několik stovek prestižních značek. Nemusíme si  proto o kosmetice, přístrojích a vybaveních pro salony, péči o vlasy, péči o nehty, jejich modeláži a zdobení, přípravcích pro wellness a  spa (i ´domácích lázních´) nechat jen zdát, ale můžeme si na vlastní oči vše prozkoumat a případně i vyzkoušet služby odborníků i odbornic přímo na místě daného výstavního stánku.

 

 

Trend rostoucího zájmu o přírodní přípravky je zřetelný i na veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA. Stále více vystavovaných výrobků nosí toto označení, ať již se jedná o výrobky založené na tradičních recepturách či výrobky zcela nové. Na veletrhu mohou návštěvníci vyzkoušet tuto kosmetiku od českých výrobců, kteří mnohdy navazují na tradiční receptury našich babiček, stejně tak přibývá stánků s přípravky na bázi olejů a dalších ingrediencí ze zahraniční, ze zemí Afriky (Maroko) či Asie.  Tyto přípravky – voňavé olejíčky, séra, parfémy – se nám návštěvníkům přímo nabízejí k vyzkoušení – jejich aroma má blahodárný vliv na pokožku i psychiku člověka.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anti-aging péče, péče o nohy, masáže, relaxace i regenerace

je těžištěm programu veletrhu na podiích i na stáncích

 

Nebude chybět ani prezentace metod alternativní péče o zdraví i vzdělávání v těchto oblastech. Můžeme si vyzkoušet různá kosmetická ošetření, líčení, pěstění obočí, řas, péči o ruce a nohy, aromaterapii, masáže i další alternativní metody péče o zdraví, jež pozitivně ovlivňují fyzickou i duchovní krásu a pohodu.

 

Trendy v líčení, účesech, odívání – LOOK podzim/zima 2016

uvidíme tradičně v podání vizážistické hvězdy Pavla Bauera,

Štěpánky Podroužkové, kadeřnických mistrů Dády Kusé, Honzy Hlaváčka, Romany Topinkové, Honzy Špilara a dalších ´guru´ světa módy.

Zazáří opět nejkrásnější dívky – miss ČR v čele s Českou Miss World Lucií Kovandovou, Českou Miss Nikol Švantnerovou, Českou vicemiss Terezou Budkovou a Českou Miss Earth Karolínou Mališovou, krásnou Dominikou Mesárošovou a finalistkami Miss Face 2016.

 

9. 9. 2016 – v pátek dojde k vystoupení Mistrů v moderním tanci ze studia Stage

 

Soutěže

Mistrovství v make-upu na téma ´Violet revolution´ bude mít nádech tajemna a svůdnosti

V jedinečné ´life´ soutěži napříč kadeřnickým světem „INSPIRACE 2017“ představíme 14 finalistů a originální nápadité zapletené účesy (pro dlouhovlásky)

 

 Mistrovství v nail designu, soutěže v prodlužování, zahušťování i zdobení řas, soutěž designerů, soutěž krásných těl žen i mužů v tzv. ´naturálním fitness´

 

.Produkty mimořádné kvality budou soutěžit o ocenění ´high quality product´

 

Vyhlášení semifinálového tématu 11. ročníku kreativní soutěže Pavla Bauera Creative Image team 2017. Téma zní: ´Dark Desire´.

 

 

 

 

A co o tomto do hloubky inspirujícím tématu napsal autor soutěže?

 

Touha po lásce, bohatství či dokonce pomstě. Emoce tak silná a kontrastní, doprovázející životní příběh každého z nás. V sytých a temných akcentech touhy se nese i převážně černobílá kolekce Dark Desire. Vybízí k vyjádření odvážného názoru a k líčení v ostrých a jasných konturách. Extravagantní celek pak dokreslí i specifický a výrazný účes. Nechte za své tužby mluvit odstíny barev a jejich linie. Dejte prostor svému niternému já a za pomoci aktuálních trendů v líčení jej vyjádřete tak jasně či temně, jak sami cítíte.“

 

Jako příprava pro finále v březnu 2017 následuje soutěž  fotomake-up Štěpánky Podroužkové, tentokrát pod názvem ´Avantgarde´.

Jedinečnou příležitost jsme připravili pro ty návštěvníky veletrhu, kteří se zajímají  o nové zahraniční značky, dovozce, vývozce a distributory. Ve spolupráci komerčních sekcí ambasád  U.S.A. a Francie jsme na pátek 9. 9. 2016 připravili odborný seminář, který se týká  těchto trhů.

 

Nabídku široké palety zážitků jsme umocnili s konáním dalších veletrhů, kam budeme mít s platnou vstupenkou pro kosmetický veletrh vstup zdarma či s výhodnou slevou.

  •  veletrh FOR DEKOR & HOME
  •  veletrhy Sběratel, Investor, Minerály a drahé kameny
  •  v sobotu Den letiště Letňany pro rodinnou zábavu (zdarma)

 

www.WorldOfBeauty.cz

www.BeautyExpo.cz

www.FaceBook.com/KosmetickyVeletrh

 

Moderuje na hlavním pódiu: Romana Navarová

 

Pro děti je k dispozici dětský koutek

 

Vstupné: 130 Kč

Děti do 14 let a držitelé ZTP zdarma

 

 

Hodnocení:  99 %

Ing. Olga Koníčková (zdroj: tisková zpráva)

Ilustrační foto z jarního World of Beauty & Spa 2016: © Ing. Olga Koníčková

Foto:  Expobeauty Prague, s. r. o.