Kniha návštěv

Dobrý den, paní Koníčková,

Alexandra Dětinská | 18.04.2019

moc děkuji za článek o mé výstavě na Chodově, moc mě to těší a jsem ráda, že se Vám obrazy líbily.
Hezký den
Alexandra Dětinská

Re: Dobrý den, paní Koníčková,

ing. Olga Koníčková | 18.04.2019

Vážená paní Dětinská,

článek o Vaší milé výstavě Z hradu do zámku v Chodovské tvrzi jsem uveřejnila na našem webu ráda. Vaše roztomilé a veselé obrázky se mi líbili a tak jsem o nich, a o Vaší výstavě s chutí informovala i návštěvníky našeho webu.
ing. Olga Koníčková

Vážená a milá paní inženýrko,

Petra Jungwirthová | 17.04.2019

moc děkuji za odkaz – zprávu – spolupráci. V čase vernisáže jsem byla, žel, mimo Prahu, ale o to více se budu těšit na další setkávání s Vámi.

Krásný den!

Petra Jungwirthová
Česká centra

Re: Vážená a milá paní inženýrko,

ing. Olga Koníčková | 17.04.2019

Vážená paní Jungwirthová,

děkuji za pozvání do Parlamentu ČR na akt otevírání Valdštejnské zahrady a možnost být při tom. Bylo to moc milé, i když opravdu dost nejarně mrazivé. Myslela jsem, že se tam uvidíme, a poděkuji Vám osobně. Tak alespoň takto.

ing. Olga Koníčková

Vážená paní Koníčková,

P. Fiala | 16.04.2019

srdečně Vás zdravím a děkuji Vám za článek o mé výstavě v Hollaru, a za to, že se zajímáte o mou práci. Je to pro mne velkým potěšením. Pokud byste se náhodou někdy od teď do června letošního roku pohybovala kolem Náchoda, tak v tamní Galerii výtvarného umění na zámku v Náchodě je krásná výstava Flóra, Flóra, Flóra! Na této skupinové výstavě jsem zastoupen pětatřiceti menšími obrazy s náměty květů, motýlů a ptáků. Přeji krásný den a šťastné jaro.
Petr Fiala

Re: Vážená paní Koníčková,

ing. Olga Koníčková | 16.04.2019

Vážený pane Fialo,

jsem ráda, že jsem mohla na našem webu informovat jeho návštěvníky opět o Vašich obrazech. Vaše výstava „V pohybu“, která se koná v Hollaru, je daleko obsáhlejší než ta - kdysi - v Chodovské tvrzi. A to je dobře.
Jsou to moc krásné práce a ve striktně grafické nabídce hollarovských výstav, dokonce i velice příjemné oživení. Potěší oko i duši. A lze u nich také přemýšlet a snít...
Děkuji
ing. Olga Koníčková

Vážená paní Ing. Koníčková,

Pravoslav Flak | 09.04.2019

děkuji za článek a mám radost, že máte radost.
Mgr. Pravoslav Flak

Re: Vážená paní Ing. Koníčková,

ing. Olga Koníčková | 09.04.2019

Vážený pane Flaku,
skoro náhodou jsem se včas dozvěděla o Vaší výstavě, kterou jste připravil pro Galerii ČRo na Vinohradské.
Jsem moc ráda, že jsem ji viděla, protože Vaše fotografie jsou nádherné a potěší duši i oko. Samozřejmě, jsem ihned - o tak zajímavé události - informovala i návštěvníky našeho webu.
Děkuji za výstavu i čas, který jste mi při ní osobně věnoval.
ing. Olga Koníčková

Vážená paní ing. Olgo Koníčková,

Aleš Hnízdil | 08.04.2019

děkuji Vám za zveřejnění zajímavého článku k výstavě v Trojském zámku na Vašem webu. Moc mě potěšil.
Pro informaci Vám ještě posílám informaci k výstavě v DOX, která sice proběhla již v loňském roce, ale zůstala v DOXu jako dlouhodobá instalace ve stejné podobě, takže ji můžete vidět i nyní průběžně na terase u kavárny pod Guliverem. Osobně si této možnosti velice vážím, protože jednak výstavní program centra DOX je skvělý a možnost komunikace s vzducholodí Guliver od Martina Rainiše dává mé tvorbě další rozměr.
Mějte hezký den

doc. Aleš Hnízdil

Re: Vážená paní ing. Olgo Koníčková,

ing. Olga Koníčková | 08.04.2019

Vážený pane Hnízdile,

jsem ráda, že Vám byl nabídnut prostor Trojského zámku. Tentokrát jsem mohla pozvat na Vaši rozsáhlou výstavu, která potrvá naštěstí dostatečně dlouho, návštěvníky našeho webu.
Neměli by si ji totiž nechat ujít.
O vaší instalaci v DOXu vím, díky za Vaše upozornění. Mám ji nafocenou a příležitostně ji přiřadím k nějakému textu o výstavách V DOXu.
Děkuji
ing. Olga Koníčková

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek