Kniha návštěv

Re: Re: Odysseova dobrodužství - Chvalský zámek

Alexandra Kohoutová | 29.01.2015

Hezký den, paní Koníčková,
moc a moc díky za fotky, které v pořádku dorazily.
Díky a krásný den.
Saša Kohoutová
Chvalský zámek

žádost

Jaroslav Hradec | 19.12.2014

Vážená paní šéfredaktorko, jako příznivec výtvarného umění sbírám autogramy jeho tvůrců a tvůrkyň. Rád bych obohatil svoji kolekci i o váš autogram. Vím, že nejste aktivní sochařka nebo malířka, ale děláte na svém webu pro nás, kteří výtvarné umění "hltáme" svou informatikou mnoho a myslím si, že by váš autogram do mé sbírky patřil.
Předem děkuji za případnou ochotu vyhovět mému přání a přeji vám - nejen v čase Vánočním - jen to nejlepší. A to jak osobně, tak profesně.
S úctou Jaroslav Hradec

Re: žádost

ad. Jaroslav Hradec | 19.12.2014

Vážený pane, nepřehánějte to. Dělám konečně to, co mě baví, když jsem půl života musela psát o tom, co mě nebavilo. Snažím se jen přiblížit atmosféru výstavy z hlediska diváka a sdělit, proč případně výstavu navštívit. Nic víc. Trváte-li ale na svém přání, zašlete mi svoji korespondenční adresu a já vám svůj autogram klidně pošlu. Varuji, je ale dost nečitelný...
Nicméně děkuji, uznání potěší vždy...
ing. Olga Koníčková

Moje šperky

Silvia Maráková | 17.09.2014

Krásny deň vám prajem.
V úvode sa v krátkosti prestavím.
Volám sa Silvia Maráková a mám v živote to šťastie , že moja práca je mi koníčkom.
Ide o šperky z drahých kemeňov, koralu a perál.
Kontaktujem vás ako ľudí, ktorí možno vidia svet podobnými očami ako ja.
Prajem krásny deň a úsmev v očiach.
Prikladám pár obrázkov..
Silvia.

Re: Moje šperky

Silvia Maráková | 17.09.2014

Děkujeme za info.
www.kulturaok-eu.cz je informační portál nekomerčního rázu.
Nové šperky sledujeme na vernisážích galerie Září Praha 7, na kterou Vám doporučuji se obrátit a představit svoji práci širší veřejnosti.
Ať se Vám daří
ing. Olga Koníčková

schůzka

kalousková | 06.08.2014

Milá paní Koníčková,

děkuji za hezký článek, jsem rada za takový zájem a děkuji také za Vaši návštěvu, doufam, že se můžeme vidět i jindy , ráda bych se Vás zeptala na některé informace o Vašich publikacích. Můžeme si domluvit i schůzku, jestli to bude možné. Děkuji a krásný víkend přeje Světlana Kalousková

Svetlana Kalouskova

Re: schůzka

ing. Olga Koníčková | 06.08.2014

o.k. , paní Kalousková, nevím, co přesně chcete vědět, ale určete si termín, jsem v Praze pořád, potvrdím Vám termín předem,
těším se na setkání, ing.olga koníčková

PRO RICHARDA KONÍČKA

Julius Machacek | 17.07.2014

Ahoj Richarde,
přečetl jsem si článek o GPA na stránkách kulturaok. Díky za obšírné informace z téhle události i za pěkný text, který celou tuhle trošku utajenou soutěž přiblížil „masám“, což je hodně důležité. Měj se moc dobře a doufám, že se někdy potkáme – občas se setkám na tiskovkách s Olgou, ale tebe jsem viděl fakt po dlouhé době. Možná bychom mohli někdy dát kafe a poinformovat se o klikatých cestičkách, po kterých jsme pobíhali a pobíháme.
Mgr. Julius M a c h á č e k
šéfredaktor časopisu ARCHITEKT / editor in chief

PRO RICHARDA KONÍČKA

Richard Koníček | 17.07.2014

Julku,
samozřejmě nejsem proti setkání. Naopak, budu rád.
Mé peripetie byly různé, ale v současnosti dělám už jen poslední zbytky pro jedno vydavatelství a nějaké drobnosti sem tam kolem.
Ano, pracuju, ale zdarma a s nadšením pro náš web Kulturaok. My platíme ho, ne on nás...
A „šéfová“, Olina, je jeho paní i tvůrce. Vytvořila si ho v době, kdy se i ona ocitla jako úplně zbytečná a konečně si tak dělá, co chce a co ji bavilo a baví od věků.
Normu má tak dva články denně včetně fotek a nějaká aviza, kam nestihne jít, nebo se jí to nelíbí. To OK totiž není jen že je Olga K., ale také, že píše jen o tom, co má za OK.
Já jdu v listopadu do důchodu.
Když jsem byl v plném proudu, cca do konce roku, tak nebyl čas na Kulturu Ok. Teď ho začínám mít, a tak se tam už projevuju občas také. Tím pádem se sem tam také někde už zase i objevuju.
Díky za milá slova a budeš-li mít čas a náladu, dej vědět a já - pokud mě někam šéfová Koníčková zrovna nenadeleguje - rád přijdu na pokec. Klidně i k tobě do redakce...
Měj se fajn
Richard

Prosba o fota

Tatana Stefankova /stefankova@architekt-casopis.cz/ | 17.07.2014

Dobrý den,
prosím nemůžete nám pomoci ? – volají nám naši partneři, kteří předávali cenu, a také několik architektů, zda nemáme fota, kde předávají nebo přebírají cen. Prosím Vás o spěšnou odpověď.
Moc děkuji a přeji pěkný den
Mgr. Taťána Štefánková
vedoucí manager vydavatelství
produkční časopisu ARCHITEKT

<< 97 | 98 | 99 | 100 | 101 >>

Přidat nový příspěvek